Volvo v70

Image
Forum rules
Ši forumo skiltis skirta dalintis savo projektais. Dėl klausimų ar neaiškumų skaityti DISKUSIJŲ FORUMĄ.
Justinas

Re: Volvo v70

Post#751 » Fri Apr 14, 2017 1:20 pm

Gytis, tu mini dsp isbandes?

sounds like music!

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#752 » Fri Apr 14, 2017 1:34 pm

Vilsonas.

Bandes esu kelis, nuo pacios pirmos versijos iki Gustard U12. Pagrindas ten yra taspats beveik, svarbu naujausias cipas stovi.

http://www.ebay.com/itm/272399391057?_t ... EBIDX%3AIT

Sitas pas mane masinoj stovi.

Mini DSP nebandes, bet ten su juo viskas senai aisku ir viskas su juo gerai. Deja ji sukomplektavus jis yra brangesnis nei H600 ir manau prasciau grojantis. Nes realiai geriausias variantas yra naudoti miniDIGi su isoriniais dakais.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#753 » Fri Apr 14, 2017 8:06 pm

Siai dienai atrodom taip...
Image

Laukiu atveziuojanciu Alpine SPX-Z18T priesbosiu, tai bus pakeisti su grotelem :)

Justinas

Post#754 » Sat Apr 15, 2017 12:26 am

Nu blin atrodo labai nesaugiai, kas nors netycia pyst ir verki genos asarom :D
sounds like music!

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#755 » Sat Apr 15, 2017 9:59 am

Du metai taip pravazineta, tai su vienais, tai su kitais. Nors perlesus buvau pradures, bet ten pats kaltas buvau. :) Nieko tuoj bus su grotelem.

vilsonas

Post#756 » Mon Apr 17, 2017 2:07 pm

dabar klausimas kaip su spotify kokybe?:d Gi ten irasai toli grazu ne flacai

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#757 » Mon Apr 17, 2017 5:10 pm

Atvaziuok, duosiu paklausyt aklam teste namuose, 90% kad neatskirsi :) Ne formate yra kokybe, yra kruvos ziauriai prastu flacu, o paciame ripinime. O cia kuria daina be pajungsi, visos yra aukstos kokybes. Nors Spotify jau ir planuoja paleisti aukstesnes kokybes streama, kaip tidal turi ir dabar, bet tam poreikio jokio neturiu. O patogumo tasku spotify surenka tiek kad neverta net dvejoti. Pas mane visur spotify, namie, telefone, masinoj. Neprisimenu, kada buciau junges harda muzonuj klausyt... O cia visada visa muzikos kolekcija tavo delne. Nuvarei pas draugeli, bum prisijungei, bum visa tavo kolekcija jo kompe..

peris

Post#758 » Mon Apr 17, 2017 8:20 pm

Tai jei groja 320kbps, tai nuo flac išvis sunkus reikalas atskirti.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#759 » Mon Apr 17, 2017 9:53 pm

Butent. Cia tokios snekos kur as megstu prisifist kokioj parodoj. Paklausi tu konsultantu, ka leidzia... ooojjj flaca tik, paklausi kuom geriau, koks bitreitas ar dar ka, ir paskui buna tik buuuu meeee buuuu... Kompresavimas aisku duoda savo, to niekas nenusleps, bet patikekit manim, kai kalba eina apie sakykim toki setupa kaip mano, kuris skirtas analizuoti muzikai paklausai, ir jei galvoji kuom skiriasi, tada reiskiasi i tai reikia nekreipti demesio. Skirtumo akivaizdaus toli grazu nera. Galima sakyti buvau lygiai toks pat skeptiskas, bet dabar tik labai isskirtiniais atvejais pasileidiziu kazka rimciau.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#760 » Mon Apr 17, 2017 10:04 pm

Beja, kad ir kiek nedaug cia jusu like, kvieciu uzsukti i savo po trupuciuka auganti puslapiuka. Kadangi lietuvoje turim labai silpna pasiula kalbant apie DIY audio, nors ir senokai turedamas priejima tam, nusprendziau, kad tuom galima pasidalinti su visais. Gal dar yra tarp musu like kurie nori prikisti prie kazko nagus.

Puslapis paprastas http://www.audiostatus.lt

Nors paciame puslapyje nera visos pasiulos, dirbam su Accuton, Fountek, Intertechnik, Audyn, Jantzen, Morel, Peerless, SB-Acoustics, Scan-Speak, Seas, Vifa, Dayton, Wavecor, Eton, Beyma gamintojais. Tai jei kazko neradot paciame puslapyje galit kreiptis tiesiai i mane arba pildyti uzsakyma puslapyje su norimu daiktu is siu gamintoju katalogu ir gausit atsakyma su kaina.
Dalyviam aisku paorganizuosim kazkokia nuolaida, ar bandysim nuvesti geresniu keliu su patarimais.

Tai butu smagu, kad dalintumetes zinia su draugais jei kam ko reiks, nes tai leis mum augti, o augimas leis mazinti kainas :)

P.s. jei rasit kokiu klaidu, irgi pasidalinkit

Liveris

Post#761 » Wed Apr 19, 2017 9:54 am

Šaunu, kad dar kas nors kažką veikia ir turi kur veikti ir juda į priekį. Iš mano pusės, kai bus kita mašina, tik tada bus naujas projektas. O šiai dienai, viskas kaip buvo taip ir grojama iki šiol.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#762 » Wed Apr 19, 2017 10:37 am

Toks cia ir judejimas. Kai yra galimybes kazka pabandyt tai bandom, vis dar idomu ta audio, o kai sukiesi realiai tokiu zmoniu rate kurie vien tuom tik uzsiema tai norisi ir paciam kazka pabandyt. Namuose kaip ir viskas +/- aisku, vis dar laukia kolonu korpusai, ir gal bendri elektros ir stiprintuvo maitinimo upgreidai, o ciupineti visokius garsiakalbius ir juo bandyti visada smagu :) Kaip ir sakiau, vistik norisi toj masinoj turet gera garsa, nepasakysi, kad labai pigu, bet teikia daug malonumo.

Beja dekui kas pastebejot klaidas puslapyje, siandien turetu buti visos sutvarkytos kurios buvo paminetos.
Kas imsit lyginti kainas su garsiausiais audio puslapiais, zinokit, kad kainos labai konkurencingos, o jei yra kurios ne, duokit zinot, kazka sugalvosim. Kadangi mes kolkas nesandeliuojam, o veikiam uzsakymo principu, galim tas kainas padaryt kazkiek geresnes :)

vilsonas

Post#763 » Wed Apr 19, 2017 1:58 pm

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#764 » Wed Apr 19, 2017 2:16 pm

Neimk su daku, srotas bus visiskas. Jei jau nori kartu su daku tai ziurek, kad butu su ES9018
Situose ir xmosas senas stovi.

vilsonas

Post#765 » Wed Apr 19, 2017 3:02 pm

Gytis.D wrote:Neimk su daku, srotas bus visiskas. Jei jau nori kartu su daku tai ziurek, kad butu su ES9018
Situose ir xmosas senas stovi.

Nu daco ateity vistiek reiks ,bet jau ES9018 nemanau jog apsimoka ieskotis , dabar jau gal ES9028 labiau reiktu... As realiai zadejau ta xmos pamegint pasijunkt prie android iptv

simsius

Post#766 » Wed Apr 19, 2017 3:05 pm

Uz www.audiostatus.lt lenkiu zemai galva! Mldc, seniai reikejo lt sito reikalo!

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#767 » Wed Apr 19, 2017 3:36 pm

Vilsonas, galima ir ta, nors zmones sneka kad taspats briedas. Siaip jei yra daugiau pinigu tai reiktu imti kazka tokio

http://www.analogmetric.com/goods.php?id=593

Pakomplektavus turetu gautis porimtis aparatas, bet as nuejau kitu keliu. Namuose naudoju Denon DVD-A1, beveik 20kg gerio, nors ir kitus apgauna DVD prierasas, as nebuvau net ikises i ji kompakto. I tapacia lyga krenta Denon DCD S10, bet jis naudoja PCM102 dakus. Nors ir man lyginant skirtumo baisulinio nepajauciau, abu labai labai rimti dakai. Taip taip, juos galima naudoti kaip dakus, tame ir esme. I ji ir keliauja skaitmena is mano xmos.

Simsius, dekui, kiekviena diena tobulejam, o kad reikejo senai, pilnai sutinku !

vilsonas

Post#768 » Wed Apr 19, 2017 5:32 pm

O pvz paemus toki kit
https://www.aliexpress.com/item/Recomme ... f7bfb4a37b

Idomu kaip groja :D

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#769 » Wed Apr 19, 2017 6:10 pm

Bus neblogai, esu klauses panasiu, man siaip nera, kad labai patiktu ta ES serija, as PCM1704 myletojas, bet tosk varinatas bus panasiau i daikta, tik lyg ir esu mates rimtesniu uz panasius pinigus.

http://www.ebay.com/itm/PCM1702-decode- ... Sw~AVYol8Y

Sitas va dar neblogas varijantas.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#770 » Thu Nov 29, 2018 11:27 pm

Kaip gyvenat kolegos ?

WILL

Post#771 » Fri Nov 30, 2018 10:07 pm

patenkinamai :D

Justinas