Kaip įkelti nuotrauką? (tutorial)

Aktualijos susiją su audio dirbtuvių projektu. Kas nors negerai? Gali ką nors pasiūlyti susijusio su šiuo forumu? Rašyk čia.
User avatar
Karllis
tiesu lygu
Posts: 1767
Contact:

Kaip įkelti nuotrauką? (tutorial)

Post#1 » Tue Nov 14, 2017 5:32 am

Sveiki, pastebėjau, kad kartas nuo karto reikia paredaguoti jūsų postus kuriuose būna nuotraukų.. tai bloga nuoroda, tai dar kasnors, na čia nieko tokio, nesunku paeditinti tą žinutę. Žinau, jog reikia praktikos, kad būtent toks nuotraukų dalinimasis kokis yra priimtas šiame forume, nustotų būti galvos skausmas.
Žodžiu, trumpas tutorialas kaip tai atlikti sklandžiai :)

http://www.imgur.com yra vienas paprastesnių nuotraukų hostinimo tinklapių, galima kraut ištisus albumus net neužsiregistravus, tačiau užsiregistravus savaime suprantama kad turėsit prieigą prie ankščiau įkeltų nuotraukų. Taip pat ir appsas išmaniajam yra.

Užėjus į tinklapį galit tiesiog mesti norimas nuotraukas iš kompo, paprasčiausiai velkant nuotrauką ant naršyklės, arba pvz jeigu screenshootą norit įkelti, paspaudus PrtScn (print screen) ant kaviatūros, tiesiog nuėjąs į imgur spaudi CTRL+V ir tavo screen shootas uploadintas, šiaip šitas galioja ir pvz į kokį FB norint screenshootą įkelt ar per žinutę pasidalint, CTRL+V galiaą! :D
Alternatyviai spaudžiam New Post, arba Upload Images ir susirandam norimas nuotraukas
Image
Įkėlus matysite stulpelį nuotraukų, ant kurių užvedus pelę ant varnelės ir papsaudus Get Share Links, atsiras papildomas lentelė. Būtent 3 kodas kurio reikia, kad jūsų nuotrauką rodytų forume "BBCode (Forums)"
Image
Image
spaudžiam copy ir nuėjus į forumo žinutės laukelį paste (CTRL+V)
Arba galima tiesiai ant nuotraukos paspaust kitą pelytės klavišą ir Copy Image Location, tada naudojantis pilną žinutės rašymo meniu (tokį kaip būna kuriant naują temą) paspaudžiam Insert Image ir paste įterpiam nukopijuotą paveikslėlio nuorodą. Šiaip galima ir pačiam darašyt tuos [img][/img]
Image
Taip galit dalintis bentkokiais vaizdais esančiais internete, užtenka nucopint Image Location ir paste tarp [img][/img].

Kad būtų lengviau norint pasidalinti keletu nuotraukų, Imgur nueikit kur visos jūsų įkeltos nuotraukos, ir per ten paspaukit ant nuotraukos, taip peržiūrint nuotraukas, einant į šoną, visada rodys reikiamus kodus.
Image
Image

Image

Tai tiek, tikiuosi dar labiau nesugluminau šiuo tutorialu :DUser avatar
Justinas
Posts: 857

Re: Kaip įkelti nuotrauką? (tutorial)

Post#2 » Tue Nov 14, 2017 10:36 am

Perskaites galvojau eisiu pasikarti :)
sounds like music!

User avatar
Karllis
tiesu lygu
Posts: 1767
Contact:

Re: Kaip įkelti nuotrauką? (tutorial)

Post#3 » Wed Nov 15, 2017 1:40 am

perdaug išsamus gidas tokiam ganėtinai paprastam dalykui :D
apibendrinus: Nucopini .jpg nuorodą iš belenkur ir pridedi [ img ] [ /img ] :D

User avatar
Justinas
Posts: 857

Re: Kaip įkelti nuotrauką? (tutorial)

Post#4 » Wed Nov 15, 2017 8:02 pm

simplicity in explaining things :) Karoli :)
sounds like music!

Return to “Forumo plėtra”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron

Login  •  Register