RADIOTEHNIKA subas

Skirta žmonėms norintiems sužinoti būsimosios dėžės išmatavimus, dalintis matmenimis ir kt.
Forum rules
Šioje skiltyje temoje būtina nurodyti garsiakalbio modėlį (jeigu jis žinomas) ir gerai būtų nurodyti pageidaujamą dėžės tipą.
dopanara
Posts: 3

RADIOTEHNIKA subas

Post#1 » Wed May 04, 2016 7:25 pm

Turiu kelias s90f koloneles. Man asmeniškai ju garsas labai nepatinka, be to buvo keistas vienas aukštadažnis. Vidurinis tarška ir buvo keisti dutcapai. Kosmetika bandyta tvarkyti, nepavyko, todėl galiausiai sugalvojau kad reikėtų pasidaryti 1 suba (su 2 s90f zemadazniais ) Garsiakalbiai 8"(tikslus modelis) 75gdn-1-8 (linkas: http://asmpa.com/100-75gdn-1-4-30gd-2-75gdn-1-8 ). Planuoju pasistatyti sau po stalu, max matmenys: aukštis 40cm, plotis 64cm, gylis 40cm. Dabar galvoju apie dizainą. Kiek žiurėjau internete, tai radau puslapį http://ddaudio.com/support/dd-box-design/ . Jeigu aš imu didžiausia varianta 2x8'', tai iš priekio portas gautųsi tik lenktas, o jei iš šono, tai reikėtų mažinti plotį (stalas trugdo). Tai vat man iškilo nemažai klausimų: ar tais duominėnimis galima pasitikėti iš dd box puslapio? ar nieko bus jei portas iš priekio eina, bet viduryje užlenkus eina ne iki galo(turiu omeny iki porto plocio ilgio). Ar man naudoti kokį kitą dizainą, ar reikia dėti viduje ant kampų įstrižaines lenteles? Ir kuo skiriasi slotted port nuo squared porto? Stiprintuvas blaupunkt gta 450, papildomu išlaidų leisti ne dėžės gamybai neplanuoju.User avatar
rudeninis
Posts: 75

Re: RADIOTEHNIKA subas

Post#2 » Wed May 04, 2016 9:28 pm

Būtų 4omų garsiakalbis - turėtum laimę :)
http://cxem.net/sound/dinamics/dinamic56.php
O šiaip po stalu vietos dviem per mažai, nebent garsas pofik, svarbu sukamšyti. Garsiakalbių kokybė tokia kad reikėtų kiekvienam asmeniškai pamatuoti parametrus kad tikslesnę dėžę pasiskaičiuoti, bet neverti jie tokio vargo + jautrumas tragiškas.
"Design for yourself, not for other people. Don't be afraid to try something." N.Pass

dopanara
Posts: 3

Re: RADIOTEHNIKA subas

Post#3 » Wed May 04, 2016 9:44 pm

mhm, kazkaip viena palikt nenaudojama nesinori, del 8omu, ne problema, garso man pakaks. Stiprintuvas pakankamai galingas kad abi istemptu. O siaip dėl dydzio, aukšti galima imti iki 70cm, isemus pertvara po stalu. Tada gal vietos pakaks? Kaip dėl dviejų atskirų dėžių?

dopanara
Posts: 3

Re: RADIOTEHNIKA subas

Post#4 » Wed May 04, 2016 10:26 pm

Ir dar truputi pasiskaičiau ta puslapi, tai jei mano garsiakalbio qts atitinka antra stulpeli (ten lentele kazkokia), tai reiskia kad geriausia daryti FI tipo ar kaip? Jei toki, tai ar vietoj vamzdzio galima naudoti kvadratine skyle (porta), jei turis ir ilgis sutampa. Ir jei ar pasirenku su portu, tai ar tinka naudoti duomenis iš mano nurodyto saito http://ddaudio.com/support/dd-box-design/

User avatar
Bliūdas
Posts: 32

Re: RADIOTEHNIKA subas

Post#5 » Fri May 06, 2016 10:00 pm

čia ruselis padarė vienam 40l tai dviem reikia +-80l arba daryk uždarą jei nori vietos sutaupyt
https://www.youtube.com/watch?v=BQ0UkCW4NPQ
https://www.youtube.com/watch?v=0heM8qbwnAg

Return to “Kokios dėžės reikia mano garsiakalbiui?”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Login  •  Register