Audi A4 B8 Symphony grotuvas

Klausimai ir diskusijos apie automagnetolas.
magaizeris

Audi A4 B8 Symphony grotuvas

Post#1 » Sun Oct 23, 2016 3:58 pm

Sveiki, automobilis Audi A4 B8, jame stovi Symphony grotuvas. Esmė ta jog reikia jau mastyti vėl apie stiprintuvą, tradiciškai nėra line out jungties.. Žinoma suprantu yra konverteriai, bet mane jie taip užknisa, durti dadurti, pjaustyti laidus reikia o man tai peilis. Remote paimti galime ir nuo degimo, kad ir viskas aišku, o kaip dėl RCA išvedimo iš magnetolas, galimas dalykas radus elektroniką kokį? kiek tai būtų kokybiškiau už tuos pigius konverterius.. Na man pliusas iškarto jog tvarkingas installas pedantui

Image
Image
Image

tomola

Re: Audi A4 B8 Symphony grotuvas

Post#2 » Sun Oct 23, 2016 11:54 pm

Tai nuo stiprintuvo koju galima line out pasiimti.

Liveris

Post#3 » Mon Oct 24, 2016 9:51 am

jei gerai pamenu kas ja stipriakas turi buti bagažinėj, kairėj pusėj.

magaizeris

Post#4 » Mon Oct 24, 2016 2:59 pm

Čia keistas dalykas ir yra jog nėra šitoje oem stiprintuvo

Justinas

Post#5 » Mon Oct 24, 2016 9:49 pm

isvedus line out, arba vadinamus rca, tai bus is visu blogiausiu dalyku geriausias variantas. Siulyciau pabandyti jungti proca su hi signal inputu ir ziureti kas gaunasi.
sounds like music!

Ernestas

Post#6 » Tue Oct 25, 2016 7:38 am

matau magės subinėj dvi skylutes baltoj jungtyje...... ten nesikiša most adapteris?
Renku - mano Old School Car Audio kolekcija
http://www.audiklubas.com/forumas/gyven ... kolekcija/

magaizeris

Post#7 » Tue Oct 25, 2016 5:30 pm

Procas kainuos tad neverta į mažą installą investuoti tiek, o ten radijo jungtis. Žodžiu išvada lieka jungti padorų Hi/Lo konverteri ko gero

Justinas

Post#8 » Wed Oct 26, 2016 12:03 am

Ernestas wrote:matau magės subinėj dvi skylutes baltoj jungtyje...... ten nesikiša most adapteris?

Ne ten nesikisa most adapteris, nes ne visos b8 turi most signala, o sita jo neturi.
sounds like music!

magaizeris

Post#9 » Mon Oct 31, 2016 12:18 pm

Pirkdamas automobilį visiškai jau nebegalvojau apie muziką ir padariau klaidą, maniau nebereiks, bet klydau vėl :D gaila nėra mmi ji turėtų most signalą, o man belieka ko gero tik Hi/Low konverteris. Dar klausymas, niekad nesu naudojęs tokio daikto signalui, reikia būtinai iš dviejų kolonėlių imti signalą ir ar yra skirtumas nuo priekio ar nuo galo, o gal geriau tiesiai nuo mago imti signalą

Modis

Post#10 » Mon Oct 31, 2016 2:47 pm

signalo pakanka is vieno garsiakalbio, nesvarbu priekinio ar galinio, tik svarbu kad jam nebutu nufiltruota apacia, jei suba jungsi.

magaizeris

Post#11 » Mon Oct 31, 2016 3:27 pm

Plačiau apie tai? nes nu faktiškai turi viskas būti gerai, pas mane stiprintuvo nėra, viskas groja tiesiai per symphony grotuvą

Modis

Post#12 » Mon Oct 31, 2016 4:00 pm

jungi laida nuo midbaso prie konverterio, tada i stiprintuva, siaip dauguma siulaikiniu stiprintuvu turi hi level input, tai konverterio nereikia.

magaizeris

Post#13 » Mon Oct 31, 2016 6:06 pm

Aš apie tai masčiau ir, tada apeini konverterį

Justinas

Post#14 » Mon Oct 31, 2016 9:34 pm

aukstesnes ir aukstos klases stiprintuvai beveik neturi tokio inputo.
sounds like music!

magaizeris

Post#15 » Sun Nov 06, 2016 10:14 pm

Žodžiu renkuosi hi low, patarkit kurį rinktis? aš kiek suprantu tas kažkoks california turi atskira maitinimą, o apie zealum nieko nematau, tai jis srovę ima iš kolonėlių ar kaip čia gaunasi? Na esmė, kad noriu adapterio kad nepridarytų nesąmonių kokių kolonėlių garsui, neslopintų ir panašiai suprantat.

http://www.geroskainos.lt/ZEALUM-ZUS-L1 ... -lygi.html
http://www.geroskainos.lt/CALIFORNIA-Hi ... laidu.html
Last edited by magaizeris on Sun Nov 06, 2016 10:33 pm, edited 1 time in total.

Modis

Post#16 » Sun Nov 06, 2016 10:31 pm

Tai jei nenori nesamoniu, tai ir rinkis is geresniu konverteriu, ka Lietuvoi galima rasti is rimtu net nezinau, gal kokie mosconi is brangesniu nenuviltu.
mosconi

magaizeris

Post#17 » Sun Nov 06, 2016 10:35 pm

Bet paprasto lygio daiktams ar tas moscnoni bus ne per geras? Iš esmės man negaila, bet jei jokio skirtumo nejausiu kam tada to reikia, nesiruošiu kažkokio stebuklo dėti, šiaip sūbelį kokį ir viskas, zealum produkcija esu naudojęs tai nieko man, bet apie konverterius išvis nieko nežinau pirmą kartą gyvenime tenka kažką daryti ir esu priverstas kito kelio nėra.. Galiausiai ar tik ne bus tiesiog marketingas ir tiek, na nekalbu apie kiniškus aišku, juk kas čia signalo keitiklis iš esmės, o ko subui reikia žemo signalo trumpai tariant, kokia ten manau kokybė gali dar būti.. :) pataisykit jei klystu

Modis

Post#18 » Sun Nov 06, 2016 10:39 pm

MAnau ,kad pergeras daiktas nebuna, egzistuoja desnis ,moki pigiai - turi suda, moki brangiau turi geresni daikta kuri gali paskui parduoti su mazesniais nuostoliais. Nei sio mosconi nei , anu dvieju nesu bandes, apskritai nesu bandes jokio, tai nepasakysiu ar tie pigieji tau nesamoniu nepridarys :)

magaizeris

Post#19 » Sun Nov 06, 2016 10:42 pm

Būtų įdomu išgirsti liaudį kam tekę montuoti ar net naudoja ką :)

Justinas

Post#20 » Mon Nov 07, 2016 6:33 am

yra mosconi, yra audisono, o tikiu, kad yra ir geresniu uz juos, tereikia paieskoti, psidomauti.
sounds like music!

magaizeris

Post#21 » Thu Nov 10, 2016 2:39 pm

Šiandien buvo išmėgintas konverteris už 11e, na ką aš žinau, net aš lepus garsui nelabai realiai turėjau prie ko prikibti.. nors čia labai individualus reikalas, dabar mastau sau ar bandyti dėti brangesni ar pajausiu čia jau labai abejoju.. išvis manau nelabai jaučiama kažkas, juk tai signalo stiprumas iš dalies svarbus, kokia gali būti kokybė. Jokių fonavimų nebuvo tai pat

hlopok

Post#22 » Wed Jul 14, 2021 5:46 am

Ar žinote, kur nusipirkti gerą automobilį? Perpardavėjų rinka tampa vis didesnė. Surūdijusio kibiro kainos yra nerealiai didelės? Tuomet jūs esate čia longo.lv. Tai automobilių pirkimo ir pardavimo svetainė. Jie gali nupirkti jūsų automobilį arba nukreipti įvertinimo sumą bet kokiam "Longo" automobiliui pirkti. Didelis kokybiškų automobilių su realia rida pasirinkimas.

Return to “Automagnetolos”