Kokio dydzio zemadazni deti i e39 karavana? Tiksliam grojimui

Automobiliniai, buitiniai garsiakalbiai ir sūbai. Buitinių garsiakalbių pritaikymas automobiliams ir panašūs klausimai bei diskusijos.
minimaLTechno

Kokio dydzio zemadazni deti i e39 karavana? Tiksliam grojimui

Post#1 » Fri Feb 15, 2019 9:29 am

Laba diena visiems. Nusipirkau masina bmw e39 karavana su Hi-fi aparatura, bet zemo visiskai nera. Ta prasme visiskai nera. Nors ale yra subelis kazkoks. As net galvojau, kad jis neveikia. Labai nenoriu deti aparaturu i masina, bet sitaip net radijos negaliu klausytis padoriai. Taigi isvada reikia subo.
Man labai pigiai, uz 25e is mano miesto siulo pirkti JL Audio 12W1v2-4 su uzdaro tipo deze. Nu kaina tikrai vilioja, bet 12" garsiakalbio nenorejau, nes as isivaizduoju, kad grotu netiksliai. Vis taikausi i koki 10" ar 8". Bet nesu 8" girdejes. Pamenu senai esu turejes du helix p10"su steg stipreku, buvo nuostabu. Bet dabar noriu paprasciau, tiesiog, kad ant mazo garso butu aiskus bumcikas, nesusiliejantis. Tarkim radijai klausyti.
Tai ka jus man patarsite? Koks skirtumas grojime tarp siu dydziu 8" 10" 12". Siaip tikrai kaina esu ziauriai susivyliokes tuo JL Audio 12W1v2-4. Cia vos ne uz dyka. O stiprintuva pirkciau jbl 75.2 arba 75.4. Pakomentuokit.

Audio slave

minimaLTechno

Re: Kokio dydzio zemadazni deti i e39 karavana? Tiksliam grojimui

Post#2 » Mon Feb 18, 2019 7:11 pm

Ai cia mires forumas, nepastebejau. :)
Audio slave

pavalis

Re: Kokio dydzio zemadazni deti i e39 karavana? Tiksliam grojimui

Post#3 » Tue Feb 19, 2019 6:53 pm

taip, forumas čia miręs :( o tą dėžę manau imk, nelabai ką geresnio gausi už tokius pinigus ;)

Return to “Garsiakalbiai”