Gerai ir pigiau, kam skirtas forumas ir pnš iš Gyčio projekto

Nubausti ar atsibausti...
Justinas

Re: Gerai ir pigiau, kam skirtas forumas ir pnš iš Gyčio projekto

Post#76 » Sat Aug 29, 2015 12:10 am

tuomet reikia i tokius standartus itilpti, viena karta viska susitvarkyti taip, kad gauti auksciausius balus kiek galima, suprantu, kad max gauti yra tikriausia neimanoma, bet pabandyti link to max pajudeti :) gal nuskambejo labai jau naiviai, bet nepabandes nesuzinosi ar pavyks ;)

sounds like music!

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#77 » Sat Aug 29, 2015 8:43 am

Justai, bent jau man to nereikia. Sistema groja, instaliuota saugiai. Kad dalyvauti emma lygio varzybose, reikia investuoti didelius pinigus i instaliacija. Kam to reikia ? Mano sistema yra del garso, +/- estetiskai atrodanti. Siuo metu, masina viduje beveik nesiskyria nuo stock. Todel man pilnai to uztenka. Kaip sakiau varzybos man yra bonusas, ir as uz varzybu formata kuris aplamai instaliacijos netikrina. Nes visgi garso varzybos, o ne instaliacijos/instaliatoriu. Beja jiems yra ir atskyros varzybos. :)

Justinas

Post#78 » Sat Aug 29, 2015 2:34 pm

tai jo, to tipo varzybose Scott Biwalda vejauja su savo "black betty" instalu uzatlanteje.
sounds like music!

Ernestas

Post#79 » Wed Sep 02, 2015 12:20 pm

Artūras M. i-klube skelbia amnestiją :mrgreen:

http://forumas.i-klubas.lt/showthread.p ... post161348
Renku - mano Old School Car Audio kolekcija
http://www.audiklubas.com/forumas/gyven ... kolekcija/

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#80 » Wed Sep 02, 2015 3:16 pm

:) Kadangi viskas jau senai atause, nenoriu vel visko kurstyti, bet tikrai idomu kokia pasakele omsonas papasakotu Arturui.... Speju, kad "koks as nekaltas.. kaip mane priverte, kaip as cia nieko nedariau"
Kazkaip kai as prasiau nerasyti mano temoje tai niekaip nesutiko, o cia kai foruma nulauzt tai be problemu, nors jo net nebuvo prasoma to daryti. :)

"nebebus tokiu zmoniu kaip Andrius ar Gytis" ... :D Kai nenebus tiesos, tada galesiu reikstis laisvai :D

PRB

Post#81 » Wed Sep 02, 2015 5:16 pm

Man patiko Omsono frazė "taip aš prie to prisidėjęs, bet viskas yra ne taip kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio". Primena labai tokia situaciją kai grįžta vyras namo, jo žmoną tratina 3 vyrai per visus galus, o ji sako brangusis viskas yra ne taip kaip atrodo :D

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#82 » Wed Sep 02, 2015 6:34 pm

Prideda sita ir gaunasi labai viskas paprasta

"Nežinai kas buvo tiksliai padaryta ir kaip nei tu nei andrius, o šnekat bet ką."

Tai ir sakau idomu kokia ten istorija papasakot jis gali.

Return to “Komentarų ringas”