Gerai ir pigiau, kam skirtas forumas ir pnš iš Gyčio projekto

Nubausti ar atsibausti...
omsonas

Post#1 » Tue Aug 25, 2015 10:22 pm

Aš gi jau seniai sakiau, kad groja ne brangūs daigtai tad nieko keisto, kad gavai nuo H700 ar kitų pigesnių sistemų. Ar manai, kad pas tave Alpine F1 stovi tai jau tu dievas visur pirmos vietos ? o jei ne tai varžybų formatas kaltas arba aplinka :) iš tavo aprašymo manau ne aš vienas taip supratau.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Re: Volvo v70

Post#2 » Wed Aug 26, 2015 9:35 am

Tu matai.. O as visada galvojau, kad be F1 zenkliuko net neverta sest i masina.. TU gi senai sakei... Einu isidesiu XES ir BRAX ar kazka "pigaus". Gal tada pavyks laimeti... Kogero ir pats supratai, kad ne brangus daiktai groja todel parduodi viska. Saunuolis, kad pats itikejai savo kalbomis :)

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#3 » Wed Aug 26, 2015 9:54 am

Gerai, kad as spejau uzbegti ivikiams uz akiu, ir pries vaziuojant i ukraina galesiu pasitobuinti savo sistema, nes Omsonas senai sake...
Image
Image

Tada galesiu dalyvauti visur, nes atsimenu, pats sakei lenkijoje ir po jos, kad sitose varzybose reikia brangiu daiktu... Hmm kazkaip cia komplikuota dabar, nes tose varzybose irgi buvai suvalgytas. Kaip cia dabar gaunasi... Tai reik brangiu ar nebrangiu ?
Last edited by Gytis.D on Wed Aug 26, 2015 10:05 am, edited 1 time in total.

Vykis

Post#4 » Wed Aug 26, 2015 10:19 am

a cia ziuriu vaiku darzelis pas jus kaip ir pas kursiuosius :D gal uztenka varzybu formatui viska daryt, o grizkit prie saknu, kai daret del saves viska ? :) maziau nervu, ir pigiau bus :D
Ex ~5kw 4x12 build

151.3@37hz sealed
152@37hz window open
flat response 150+@32-46hz

2016 build inc.
*0.25 Ω y0 :twisted:

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#5 » Wed Aug 26, 2015 10:22 am

Dabar galim sulaukti tekstuko kaip reikia sistema derinti ir kaip Omsonas senai sake, kad svarbiausia derinimas... (derinimas su xes... daug ten ka derint galima :D)
Nors principas viso to, kad reiktu tiesiog suprasti, kas yra parasoma, o ne eilini karta bandyt islauzt kazkokia nesamone. Svarbiausia namuose sedet prie pc ir komentuoti, koks jis mldc kaip jis kazka sake. Butum vaziaves pats ir tas varzybas butum likes gale ir butum sakes tapati ? Isiskaityti gal reiktu ismokti, as aiskiai sakiau, kad tikrai buvo grojanciu masinu, grojanciu ir gerai, ir kitaip, bet laimejo tos kurios turejo isntalus, apie teisejus irgi dalamp... nes jum gi priimtina tureti isgerusius teisejus tai nieko nuostabaus. Kaip sakoma svarbiausia dalyvauti, ir man pralosti visiskai neskauda, toks varzybu standartas, viskas cia yra normalu, nes zinau, kad pas mane instalo nera reikiamo. Bet va ateina ir pamokslauja tas kuris, pats po keiu varzybu buvo nnepatenkintas jomis nes gavo malku nuo savo darytos pigesnes sistemos.

Vykis, na niekas ir nesake, kad pas mane varzyboms yra daroma. Jei butu varzyboms daryta tai nebuciau gaves -30 tasku uz instala :) Mano atveju varzybos man yra tik pramoga, jos yra grynas nuostolis :)

omsonas

Post#6 » Wed Aug 26, 2015 11:16 am

Lenkijoje visada laimėdavo pirmas vietas brangiausios sistemos ten atidalyvauta daug metų ir situacija nesikeitė. Aš noriu pasakyti, kad yra sistemų geriau grojančių nebūtinai su alpine h900 bet kažkas iš karto užsigavo :) Suomijoje už instalą gavau -41 balą :)
Varžybos bet kokiu atveju visada yra nuostolis piniginiu atžvilgiu.
Tie tavo rankų gestai dar kartą parodo tavo mentalitetą :) Aš niekaip nesuprantu kam tada dalyvauti varžybose, kad paskui rašinėti kaip visur blogai vertina, bloga sistema, girti teisėjai ir t.t. ir tokie atsiliepimai tik tada kai nepapuli tarp prizininkų :)

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#7 » Wed Aug 26, 2015 12:10 pm

Xe xe xe :DD Mentaliteta... Pries ka cia man ta mentaliteta rodyti?? Tave ?? As turiu humoro jausmo, gal kiek kreiva, bet vistiek humoro jausma... Uzsigauti neturiu del ko, nesugalvociau sakinio kuri isgirdes is tavo burnos galeciau uzsigauti.. :) Kaip minejau su skaitymu nekazka ponui, nes net kelis kartus pakartojus kad buvo idomiu sistemu ir tikrai grojanciu net su mazyciais mosconi stiprintuveliais. Zmogeli tu, net taspats Andey su gaidisku Mcintosh stiprintuvu ir sound monitorium grojo labai gerai ir gavo mano pripazinima iskarto, kad jo sistema groja geriau nei mano, bet kadangi tu esi tik suniukas kuris loja visada kai tik ka parasai, tai nieko tokio. Tiek sound servise tiek praeitais metais Latvijoje as buvau tarp prizininku, bet kazkaipt os varzybos susilauke daug blogu komentaru. Taip, kad nebefisk proto, nes pats prisnekejas topacio ir dabar gydai ant manes...

Andrius-Z wrote:Vyki, kaip Gytis taip ir as, mes sau galim leist daryt ka nori. Tiesiog Gytis gaista laika ir dalinasi, as gyvenu kaip man patinka.. as sau galiu tai leist, man nereik atsiklaust kazkeno nuomones ka daryt ir kaip mano 20 metu patirtis leidzia man gyvent pagal tuos standartus kuriuos as uzduodu ir pagal kuriuos gyveno omsonas tyliai sedejo ir nesigincyjo. Dabar jis tapo "rimtu specu.." todel jauciasi igaves teise kelt balsa. Ir tegul, nuo to pasaulis nepradeda kitaip suktis smile emoticon
Kaip varzybos taip ir sis forumas ar kitas tai laiko gaisimas. Bet jei jauti malonuma svaistant laika tai kodel ir ne. Kaip ir as po ilgo laiko nusprendziau ateit cia praleist gerai laika, paziuret kas naujo ir vel nebut ilgai. tiek ilgai kiek pats to noresiu.
Nepatinka mano nuomone galit istrynt mano postus, i juos nereguot, mane galit ismest is sio forumo.. Jusu valia kaip norit taip ir darot. As neprarasiu nieko. O jus prarasit... nes savo tokiu mandru arbatinuku tonu nesudarot noro reikstis tiem kurie turi ka pasakyt.
Galeciau prikelt tikrai labai rimtu DIY projektu kur jum net sapnuose nesisapnavo.. bet nera noro, nes tai laiko gaisimas, per ta laika as vygdau projektus, turim savo PRO bendruomene kur dalinames ismintimi ir rezultatais. O jus maudykites su elipsem toliau ka iki siol sekmingai daret.
Nepatinka vaiku darelis? Padarykit kad jo nebutu.. NUbauskite nepaklusnius (istryndami ju profilius) tokius kaip mane, Gyti, ir kitus kurie turi savo nuomone ir nebijo jos pasakyt.
Beja jei ziurint globaliai nera nei vieno forumo be "fludo".. Linkiu jum padaryt pirma foruma kuriamia visi vieni kitus gerbs myles, vieni kitiem pataikaus!

Andrius viska labai teisingai pasake. Ernestas cia bande uzmesti, kad isbaninti mes ar kiti is i-klubo. Man tai nuo to visiskai vienodai, beja taspats Omsonas buvo uzbanintas, ir ne viena karta. O, kad buvo isbaninti visi kiti iskaitant ir mane, tas forumas tik prarado zmones, diskusijas, ir visa medziaga kuria tas forumas buvo naudingas. Kaip ir buvo prognozuota forumas virto blevyzgu bureliu. Ir tai nereikias, kad audio kultura numire, tai ji mirsta, bet projektai, darbai vyksta, zinios pleciasi, ir butu galima apie labai daug ka diskutuoti, bet kam ? Pastaruoju metu as esu uzsivezes tokiu daiktu kuriu Lietuva gyvenime nemate, kaip ir galeciau pasidalint, papasakot, bet kam ? Forumiukui kuris propoguoja "draugeliu" standartus, veidmainiavima, arogancija ir panasiai ? Yra zmones, yra kultura, ir tu zmoniu ratas pleciasi, bet kaip nekeista jie nesirenka tokiuose forumuose. O forumu tipazas visada tokspats, Tiek home audio tiek car audio. Tai jei sitam forumui nereikia musu, taip mum 2x nereikia jusu.

omsonas

Post#8 » Wed Aug 26, 2015 1:19 pm

Šaunus tas jūsų būrelis, tarkim čia visų gerbiamo Andriaus darbas patiunintas brax
Image
Image
Image
Image
Image
manau nelabai ir verta viešinti kelti savo darbus, kažkada pats minėjo, kad labai sunkiai brax stiprintuvai tobulinasi tai jei su tokia darbo kokybe tai tikrai. Gal ir dalinkitės tarpusavyje savo mintimis ir meno dirbiniais.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#9 » Wed Aug 26, 2015 1:35 pm

Ooo vaikyti tu gal nebejuokink. Cia man panasiau i tavo darba ne Andriaus... Tiesiai is jo pirkai sita stiprintuva ? Tavo rankom, ir kruopstumo lygiui taip toli iki Andriaus, kad dieve dieve... Taip, kad neskleisk cia nesamoniu. Kad as cia taip sulitavau, tai dar galetum pasakyt, bet, kad Andrius.. :D Prajuokinai tik...

omsonas

Post#10 » Wed Aug 26, 2015 1:43 pm

Pirkau iš žmogaus kuris pirko tiesiai iš Andriaus naudojo kol sugedo ir paskui atkelevo pas mane. Tvirtino, kad dangtis pas jį nebuvo atsuktas. Andriaus parduodamas brax ebay lygiai taip pat apdegintais kondensatoriais matosi aiškiai foto. Nenustebčiau, kad ir to pcb iš apačios lygiai taip pat atrodo.

Justinas

Post#11 » Wed Aug 26, 2015 1:50 pm

Greituoju laiku kazkas nulaus ir sita foruma, kaip i-kluba ;) ar ne?
sounds like music!

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#12 » Wed Aug 26, 2015 2:09 pm

Andriu jau uzbanino kazkas, idomu ar cia to nekalto zmogelio draugelis pasidarbavo ar adminai.. :)
Gal Omsonas placiau nori papasakot ? :)

omsonas

Post#13 » Wed Aug 26, 2015 2:22 pm

Aš aplamai su šio tinklalapio adminais neturiu nieko bendro, tiesa pasakius net nežinau kam jis priklauso. Ir nei karto nei prašiau pratrinti kokius postus nei ką. Čia jums atrodo tiksliau rodosi, kad kažkas mane palaiko. Esu toks pat vartotojas kaip visi.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#14 » Wed Aug 26, 2015 2:31 pm

Ok tarkim patikejom... O apie I-kluba gal nori papasakot ? Kazkada cia rasei, kad mes buvom uzbaninti uz ta ir ana, cia mum taip ir reikia.. Pats buvai uzbanintas ir tuo metu ka darei ?

omsonas

Post#15 » Wed Aug 26, 2015 2:34 pm

Tai palauk ten buvo andriaus mintis aš tik padėjau įgyvendinti ir tai buvo padaryta viskas juoko formoje, nes buvo galima padaryti žalos daugiau.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#16 » Wed Aug 26, 2015 2:40 pm

:) :) Tebunie.

Karllis
tiesu lygu

Post#17 » Wed Aug 26, 2015 2:42 pm

Andrius labai gražiai pasiprašė būti išmestas, pilnai jį suprantu. Žmogus laiko neturi čia net savo projektam parodyti, bet nepraleidžia progos pasiginčyt. Ne tam tas forumas buvo kurtas, dabar daugiau laiko darbams turės :)

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#18 » Wed Aug 26, 2015 3:00 pm

Ar tu supranti, kad tik per gincus dazniausiai visa tiesa islenda? Kiek buvo gincu iklube, tiek buvo ir naudingos informacijos. Ir ziauriai gaila, kad tu gincu ten nebera. Buvo stipri, lietuviska duomenu baze. Paimam realu pvz. Elektronikos forume sakykim temoje "akustikos indzinerija" ten viena tema su simtais puslapiu kuri realiai visa tema yra gincu pagrindu, bet yra taip, kad toje temoje yra tiek informacijos, kad kelis menesius reiktu skaityti ir savintis. Ir ji yra labai tiksli, naudinga, nes musasi labai kompetetingi zmones. Kaip Andrius sake, jei jus norit tureti foruma kuriame visi labai draugiskai snekasi, tai prasau, bet galiu pamineti, kad neivienam normaliam, dideliam forume tiek uzsieni tiek lietuvoje, visur vyrauja didziules diskusijos, su piktumais del jau paminetos anksciau priezasties.

"Ne tam tas forumas buvo kurtas" O kam ? Melagiam, vaidmainiam ir dezinformacijos skleidimui ?

Karllis
tiesu lygu

Post#19 » Wed Aug 26, 2015 3:10 pm

Būtent dalinantis projektais aiškintis vienus ar kitus niuansus ir buvo kurtas. Čia jūsų ginčų net skaitytis nesinori, tiesiog neįdomu, kaip tik varžybos ar kažką naujo įsideda kas nors taip ir ginčai ir jokios normalios info, vienas pasako, keli iš paskos, ir stumykla prasideda, tikrąja to žodžio prasme, ne kažkoks ginčas o - tu čia toks čia anoks, čia nelygis info dalintis ir pnš ir tt, tame nematau jokios informacijos, nemokat jos pateikti tai ir nereikia, jeigu kažkokį kaifą būtent kaip Andrius gaudė čia besiginčydamas, tai lb atsiprašau bet toki čia tikrai nereikalingi :)

omsonas

Post#20 » Wed Aug 26, 2015 3:11 pm

Kad iš Andriaus pusės nei šitam nei kitam forume nėra jo pateiktos jokios naudingos informacijos vien tik ginčai ir gyrimasis, parodyk per 20m patirties jo nors vieną projektą viešumoje!!! Su tavim vyksta tas pats pagyros, nepasitenkinimas ir perparduodamų daiktų foto :)

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#21 » Wed Aug 26, 2015 3:23 pm

Poviliuk, as sitam forume kogero 2x daugiau info pateikiau nei tu per paskutinius metus. Tiksliau tu aplamai nieko nepateikei, nei jokios apsoliuciai kitiems naudongos informacijos. Tiek diskusiju pavidale, tiek siaip parasytus. Per tuos 20 metu tu pats uzaugai tiek ant Donato ziniu, tiek ant Andriaus, o dabar cia lankstai tokias nesamones :D Juokinga skaityti.
Juokdary, prasau, net ne 20metu nereikejo, o vasaros geros.

Image
Image

Ka kalbeti apie aplinkinius projektus ir visa kita.

Tu savo tema vien pavartyk draugeli, ka esi rases apie Andriu... :D O cia dabar akis badai, kad jis nieko nepadares per 20 metu :D Jau ir gyvenimo kogero neuzteks tiek padaryti...

omsonas

Re: Gerai ir pigiau, kam skirtas forumas ir pnš iš Gyčio projekto

Post#22 » Wed Aug 26, 2015 3:34 pm

Nori pasakyti savo rankomis suprojektavai šį stiprintuvą lyg ir F5, nepatikėsiu nors tu ką, kad andrius tau padarė patikėsiu. Kad andrius gali padaryti aš žinau, bet jis nesidalina informacija, neviešina, o tyčiojasi atėjas iš tų kurie mažiau toje vietoje žino.
Last edited by omsonas on Wed Aug 26, 2015 3:37 pm, edited 1 time in total.

Gytis.D
Ištikimas Vartotojas

Post#23 » Wed Aug 26, 2015 3:37 pm

O as rasiau, kad cia mano darbas ? :D Kaip ir sakiau su skaitymu nekazka. Cia nieko nepasiekusio, ir nieko viesai neparodziusio Andriaus projektai, beja ten viduj dar ir aktyvus filtras tuoj atsidurs. Bet siaip tai cia gaidys, nes Andrius nieko nepasiekes ir nepadares.... Nusipirktu geriau SEAS ir gyventu ramiai sau kaip tu, iskarto bus pasiekes belekiek.

omsonas

Post#24 » Wed Aug 26, 2015 3:43 pm

Manai sudėtinga šio stiprintuvo schema :) ai turėjau jo hiragą darytą tiksliau dvi tai atrodė iš pirmo žvilgsnio tvarkinga, o kai pasigilinau, giliau tai net suderinti stiprintuvo tinkamai nesugebėjęs nors taip mane mokino iš pradžių. Tverdavo stiprintuvus be oscilografo sakė nereikalingas :) čia faktai taip buvo. Ką paklausdavau gaudavau atsąkymą pakraipydavau galvą na gal gi andrius sako ir niekada nepuoliau nei prieštarauti nei pritarti. Po kiek laiko atsirinkau kas kaip. Pasirodo pats daug ko nežino ir nemoka tik dedasi ekspertu. Valio tegul ir toliau būna tokiu tik ne man.
Last edited by omsonas on Wed Aug 26, 2015 3:47 pm, edited 1 time in total.

vilsonas

Post#25 » Wed Aug 26, 2015 3:45 pm

Gytis.D wrote:Poviliuk, as sitam forume kogero 2x daugiau info pateikiau nei tu per paskutinius metus. Tiksliau tu aplamai nieko nepateikei, nei jokios apsoliuciai kitiems naudongos informacijos. Tiek diskusiju pavidale, tiek siaip parasytus. Per tuos 20 metu tu pats uzaugai tiek ant Donato ziniu, tiek ant Andriaus, o dabar cia lankstai tokias nesamones :D Juokinga skaityti.
Juokdary, prasau, net ne 20metu nereikejo, o vasaros geros.

Image
Image

Ka kalbeti apie aplinkinius projektus ir visa kita.

Tu savo tema vien pavartyk draugeli, ka esi rases apie Andriu... :D O cia dabar akis badai, kad jis nieko nepadares per 20 metu :D Jau ir gyvenimo kogero neuzteks tiek padaryti...

Kas per garsiukai? Zemadaznis lyg ir 2235?

Return to “Komentarų ringas”